attachmentparenting.ro/forum

Forumul romanesc de attachment parenting

Site Logo

Acum este Mar Mar 19, 2024 4:28 am

Ora este UTC+02:00 UTC+2




Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 154 mesaje ] 
Autor Mesaj
 MesajScris: Mar Ian 21, 2014 11:27 pm        Subiectul mesajului: Re: Cautam (iar) donatori! 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:25 am
Mesaje: 8177
Eu, in contul meu paypal am asa, exact suma primita de la acea donatoare din Danemarca

PayPal balance: $20.37 CAD

Currency converter

Available balance in CAD (primary): $0.00 CAD
Total balance (all currencies, available and pending) converted to CAD: $20.37 CAD

Collapse balance infoHide

Currency Total
CAD (Primary) $0.00 CAD
EUR €14.06 EUR
USD $0.00 USD

daca aveti nevoie si de acesti bani pot sa-i transfer in contul in care sunt si restul, cei 197,79 euro.

_________________
Imagine

Imagine

Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Mie Ian 22, 2014 8:33 am        Subiectul mesajului: Re: Cautam (iar) donatori! 
Neconectat
colaboratoare
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 23, 2008 5:30 pm
Mesaje: 1719
Site web: http://www.christa-und-oliver.de
Andreina scrie:
Christa imi spune pe mail, dupa ce eu i-am trimis ei mai departe mailurile de la furnizorii nostri de hosting ca:[color=#004000] "ai primit un mail de la ei in 7 ianuarie? Ca scriu ca ti-ar fi amintit

Nu mi-ai trimis mailuRILE ci mailuL, ceea ce e o mare diferenta, pentru ca doua mailuri in care ei iti aminteau ca e de platit factura le-ai ignorat cu gratie. :(

Andreina scrie:
nu era vorba ca-i platit hostingul chiar si pentru anul in curs?

Ba da, se discutase, se aprobase, insa ar fi trebuit sa fac eu inca ceva anume acolo, ceea ce nu am apucat, si apoi am uitat sa ma ocup de problema.

Acum am transferat banii, si anume 102,28 pentru hosting, care e platit acum pana in 21.01.2017. In contul paypal au mai ramas €94,51 in urma acestei tranzactii.

Andreina scrie:
daca aveti nevoie si de acesti bani pot sa-i transfer in contul in care sunt si restul, cei 197,79 euro.

Nu, multumesc, eu vreau sa desfiintez acel cont! Era legat de un cont bancar al meu care nu mai exista de cel putin un an, a trebuit sa schimb datele bancare, acum astept confirmarea etc., asa ca facem invers, eu voi trimite cei 94,51 in contul tau, cel care e legat si cu site-ul cu posibilitatea de donat. Cand o mai veni vreo factura (in 2017), n-ai decat sa-mi trimiti inapoi suma de pe factura (daca ajunge, daca nu, trebuie sa vedem de unde mai vin bani) si le transfer eu in cont, ca sa nu mai coste bani si transferul din strainatate, insa eu nu vreau sa mai administrez banii, cum spun deja de ani de zile intre timp!

Momentan pe 3 ani ar costa 149,75-20%(29,95) pentru plata in avans=119,80. Cu banii care au ramas (94,51) si cu cei din Danemarca (14,06) avem momentan 108,57, deci aproape ca ar ajunge pana in 2020, dar e posibil ca la trimisul sau transformatul banilor sa se mai piarda ceva.

_________________
Mona, *13.07.2006


Sus
   
 
 MesajScris: Sâm Ian 28, 2017 9:32 pm        Subiectul mesajului: Re: Cautam (iar) donatori! 
Neconectat
moderatoare
Avatar utilizator

Membru din: Vin Ian 18, 2008 11:25 am
Mesaje: 8177
Christa, iti multumesc mult! (mail-urile au fost trei trimise, decat daca memoria ma inseala sau yahoo imprima date, ca vreau eu...nu stiu de ce n-au ajuns la tine)
Inca o data, iti multumesc mult!

ref la contul meu paypal, nu stiu sigur daca-i conlegat la site... tre sa verific cumva si nu stiu cum :)

_________________
Imagine

Imagine

Imagine


Sus
   
 
 MesajScris: Dum Ian 29, 2017 3:16 pm        Subiectul mesajului: Re: Cautam (iar) donatori! 
Neconectat
colaboratoare
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 23, 2008 5:30 pm
Mesaje: 1719
Site web: http://www.christa-und-oliver.de
Acum dupa trei ani degeaba mai vorbim despre e-mailuri de nu stiu cand. :P

Apasa sus in dreapta pe purcel, si apoi pe unul din linkurile paypal, il poti lua pe primul, PayPAl (EUR), si acolo vezi cu care adresa de-a ta e legat contul.

Forumul nu e nici pe departe in ordine, imaginile (simbolurile) nu sunt gasite, dar i-am spus si Adeliei, nu modific nimic pana nu e platita factura, ca nu am chef sa o fac degeaba.

_________________
Mona, *13.07.2006


Sus
   
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 154 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2


Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România